تکریم پدران آسمانی در آیین «ستاره های شهر»
تکریم پدران آسمانی در آیین «ستاره های شهر»

تکریم پدران آسمانی در آیین «ستاره های شهر»

ستاد بزرگداشت آیین «ستاره های شهر» در آستانه فرا رسیدن ایام الله فجر انقلاب اسلامی و به میزبانی تالار بزرگ حافظ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس در روایت هشتم خود به تکریم از« پدران آسمانی» پرداخت و جشن میلاد باسعادت حضرت امام علی علیه السلام را همراه با اجرای متفاوت خوانندگان و برنامه های متنوع فرهنگی، هنری با حضور آحاد مردم قدرشناس، برگزار کرد.

تکریم پدران آسمانی در آیین «ستاره های شهر»

به گزارش کنفرانس از شیراز، مراسم جشن پدران آسمانی ۱۳ بهمن ماه جاری با کلیپ شهدای شاهچراغ و قرائت قرآن توسط فرزند شهید نوروزی آغاز شد و پس از آن گروه موزیک سرود جمهوری اسلامی ایران را بگونه زنده نواختند.

در ادامه، پخش کلیپ دیدار مقام معظم رهبری با فرزندان شاهد و دعوت از فرزند شهید نیک فرجام برای اجرای اول انقلاب بر صحنه رفت و  سردار بیانی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان نیز به ایراد سخنرانی و خیرمقدم پرداخت و گروه رزم نواز ارتش و فرزند شهید نیک فرجام اجرای دوم میلاد نور را اجرا کردند.

همچنین برنامه یاد شده با پخش کلیپ جهادگران شاهد و سخنان سردار بوعلی فرمانده سپاه استان پیش رفت و حضور راوی محمد امیری لحظاتی خاطره انگیز را تداعی کرد و اجرای فرزند شهید قلیچ پور، ایلیا، صبح غدیر و انتخاب را نیز بر صحنه برد و اصغر شجاعی دکلمه و شعر خود را قرائت کرد.

در پایان این نوبت از آیین «ستاره های شهر» مسئولین جهت تجلیل از پدران شهید حاضر در جلسه همراه با گروه رزم نواز ارتش در جایگاه حضور یافتند و همچنین، قرعه کشی و اهداء هدایا نیز اعلام شد.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید