خبر نگران‌کننده سرمربی اینتر میامی درباره مسی
خبر نگران‌کننده سرمربی اینتر میامی درباره مسی

خبر نگران‌کننده سرمربی اینتر میامی درباره مسی

تاتا مارتینو، سرمربی اینترمیامی، می‌گوید احساس درد لیونل مسی هنوز از بین نرفته است.

خبر نگران‌کننده سرمربی اینتر میامی درباره مسی

به گزارش کنفرانس؛ مسی در چند هفته اخیر بار دیگر به روزهای اوج برگشته و توانسته بود عملکرد بسیار خوبی را در ترکیب اینترمیامی به نمایش بگذارد و گل‌های بسیار مهمی را در لیگ فوتبال آمریکا برای این تیم به ثمر برساند.

به گزارش ورزش سه، اما غیبت او در بازی برابر اورلاندو سیتی باعث شد که هواداران او و خصوصا اعضای کادر فنی تیم ملی آرژانتین به شدت نگران وضعیت او باشند. مارتینو در ابتدا گفته بود که مشکل این بازیکن جدی نیست اما حالا به نظر می‌رسد که نگرانی درباره وضعیت او بیشتر شده است.

سرمربی اینترمیامی درباره شرایط این ستاره تیمش گفت:«در بازی چهارشنبه شب به دلیل ضربه‌ای که به زانوی پایش خورده بود از فهرست کنار گذاشته شد. تصمیمی برای استراحت دادن به او نداشتیم چون احساس خوبی داشت اما این مصدومیت به وجود آمد و نمی‌توانست با پایش خوب حرکت کند و این موضوع باعث ناراحتی‌اش بود. برخورد با آن ناحیه دردناک بود.

ما باید به صورت کلی شرایط سنی و فیزیک بدنی مسی را در نظر بگیریم. مشخصا سن مسی بالاتر رفته اما هر کسی ممکن است با این مشکلات دست و پنجه نرم کند. وقتی سه بازی در هفته انجام دهید و دوبار سفر کنید شرایط کمی دشوار می‌شود. مصدومیت او در بازی برابر اورلاندو فقط به خاطر مصدومیت بود و تصمیمی برای استراحت دادن نداشتیم.»

258 258

دیدگاهتان را بنویسید