رفع مشکلات آبادان نیاز به ایثار مسئولان دارد
رفع مشکلات آبادان نیاز به ایثار مسئولان دارد

رفع مشکلات آبادان نیاز به ایثار مسئولان دارد

امام جمعه آبادان گفت: مسئولان در این شهر باید ایثار کنند و شبانه‌روز پای کار باشند تا حق مردم آبادان ادا به خوبی ادا شود.

رفع مشکلات آبادان نیاز به ایثار مسئولان دارد

به گزارش کنفرانس از آبادان، حجت‌الاسلام علی نجیبی امام جمعه موقت آبادان در خطبه‌های نمازجمعه این هفته در مصلای ثامن‌الائمه(ع) با اشاره به حوادث اخیر کشور اظهار کرد: دشمن به خیال خود فکر می‌کرد با مشکلات اقتصادی به‌وجود آمده در کشور، عشق و باور مردم به انقلاب اسلامی کمرنگ می‌شود ولی این محاسبه آنها اشتباه از آب درآمد.

وی بیان کرد: همان‌طور که رهبر معظم انقلاب فرموده‌اند ما در یک پیچ تاریخی قرار داریم که این مسئله جای قدرت‌ها را در جهان تغییر خواهد داد.

امام جمعه موقت آبادان با اشاره به اینکه اکنون همه نگاه‌ها به خاورمیانه دوخته شده است، تصریح کرد: در این منطقه از جهان قدرت جدیدی به وجود آمده است.

وی خاطرنشان کرد: اما هر جا از پندهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب فاصله گرفتیم کارمان گره خورد، متاسفانه تا کنون تلاش زیادی برای اجرایی کردن جهاد تبیین انجام نشد.

نجیبی در بخش دیگری از خطبه‌های نمازجمعه از مسئولان درخواست کرد که برای رفع مشکلات شهر آبادان همت بیشتر به خرج دهند.

 وی در همین ارتباط تاکید کرد: این حق مردم آبادان نیست که از داشتن یک خیابان استاندارد و آب شرب محروم باشند.

امام جمعه آبادان عنوان کرد: مسئولان در این شهر باید ایثار کنند و شبانه‌روز پای کار باشند تا حق مردم آبادان به خوبی ادا شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید