عکس | نکونام اینجا خبر صدرنشینی پرسپولیس را شنید!
عکس | نکونام اینجا خبر صدرنشینی پرسپولیس را شنید!

عکس | نکونام اینجا خبر صدرنشینی پرسپولیس را شنید!

جواد نکونام از شادی هواداران پرسپولیسی حاضر در استادیوم وطنی، متوجه از دست رفتن صدر جدول شد.

عکس | نکونام اینجا خبر صدرنشینی پرسپولیس را شنید!

به گزارش کنفرانس؛ در یکی از آخرین پیچ‌های لیگ بیست و سوم و در دیدار خارج از خانه برابر نساجی متوقف شد. آبی‌ها در شرایطی پای به زمین مسابقه گذاشتند که از تهران اخبار باورنکردنی و امیدوارکننده ای مخابره می شد.

در گزارش ورزش سه آمده است: استقلال خوزستان توانسته بود در نیمه نخست با سه گل از پرسپولیس پیش بیفتد که این بهترین اتفاق ممکن برای تیم نکونام بود. آنها با اطلاع از نتیجه رقیب، نیمه دوم را آغاز کردند ولی اتفاقات در دقایق پایانی به شکلی پیش رفت که سرخ‌ها با کامبکی باورنکردنی، به پیروزی رسیده و صدر را از آن خود کردند.

نکونام که در کنار زمین کاملا از نتیجه دیدار پرسپولیس با خبر بود، پس از سوت پایان بازی توسط بیژن حیدری، برای لحظاتی کنار زمین روی پاهایش نشست و باور نداشت که مقابل تیم قعر جدولی نساجی به پیروزی دست پیدا نکرده است.

سرمربی استقلال در دقایق پایانی متوجه شد که نتیجه بازی پرسپولیس سه بر سه مساوی شده و به همین دلیل با ترس از دست رفتن صدر جدول، لحظاتی پس از سوت بیژن حیدری، کنار زمین مات و مبهوت به تماشای شاگردانش پرداخت.

درست در لحظه‌ای که نکونام برای خروج از زمین بلند شد، نگاهش را به سمت جایگاه هواداران نساجی برگرداند، جایی که آنها از به ثمر رسیدن گل چهارم پرسپولیس سر از پا نمی‌شناختند و در این لحظه بود که سرمربی استقلال متوجه شد که صدر جدول را از دست داده است.

دیگر بازیکنان استقلال نیز هنگام خروج از زمین، پیگیر نتیجه دیدار پرسپولیس بودند که در این میان، بهزاد غلامپور با نشان دادن عدد 4 به ابوالفضل جلالی، از کامبک رقیب خبر داد که این موضوع سبب شد تا بهترین پاسور لیگ با افسوس فراوان، سرش را میان هر دو دستش بگیرد.

جلالی و دیگر بازیکنان نیز به سمت نیمکت رفتند تا از نتیجه دیدار پرسپولیس مطمئن شوند که با اطلاع از کامبک سرخ ها و از دست رفتن صدر، با ناراحتی فراوان زمین بازی را ترک کردند.

251 251

دیدگاهتان را بنویسید